Ostu eest tasumine

 


Kui olete oma kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, siis kindlasti kontrollige üle oma ostukorvi sisu. Kui Teil on soodustust võimaldava kupongi number, siis sisestage see lahtrisse "kupongi number". See ei arvesta Teile soodustust koheselt üldsummast, vaid alles siis, kui kinnitate tellimuse ja Teile väljastatakse arve.
Seejärel valige välja Teile sobiv transpordi viis ja vajutage lingile "Kinnita  tellimus"
Järgmisel lehel sisestage enda andmed ja vajutage lingile ''Saada''.
Arve saadetakse automaatselt sisestatud e-maili aadressile ning kuvatakse järgmisel lehel nii PDF kui HTML formaadis. Arve tasumise rekvisiidid leiate arvelt.

Juhul, kui tellimuse eest pole Bonest OÜ arveldusarvele raha laekunud 2 tööpäeva jooksul, loeme tellimuse tühistatuks ja edasi tellimust ei käsitle.
NB! Tarneaja arvestus algab sellest kuupäevast, millal raha on laekunud, Bonest OÜ arvelduskontole. 
Tagastamine
Tooteid on võimalik ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kätte- saamisest. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest   toode tagastada või ümber vahetada, saates elektronposti aadressile info@rattamees.ee vastavasisuline teade koos   arve numbriga, oma arvelduskonto numbri ning kontaktandmetega. (VÕS § 56 lg 1). Bonest OÜ kannab raha   tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates kauba jõudmisest meieni aadressil Jaama 1-22, Keila (VÕS § 56   lg 3). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema originaalpakendis (karp võib olla avatud) ning sisaldab kõiki detaile.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja!
Kaebuste lahendamine
Kõigile pretensioonidele vastame hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Kõik võimalikud probleemid püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Juhul kui see osutub võimatuks, siis vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele. Võimalike   probleemide või ebakõlade korral palume koheselt meile teada anda: info@rattamees.ee
Turvalisus
Ostja andmed ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele v.a kullerteenuse osutajatele kauba kohaletoimetamiseks   vajalikul määral ja v.a seadusega ettenähtud korras.

Hinnad
 
Kõik hinnad meie poes on ilma käibemaksuta, kuna müüja ei ole käibemaksu kohuslane. Teile kehtivad hinnad, mis on meie veebipoes tellimuse kinnitamise   (mitte ostukorvi lisamise) hetkel. Kuna meil on õigus hindu igal ajal muuta, siis arusaamatuste vältimiseks kontrollige   enne tellimuse kinnitamist kõik, nii tooted, kogused kui hinnad hoolikalt üle.

Müüja õigused

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui müüja vastava toote varud on ammendunud, sellisel juhul makstakse ostjale raha tagasi hiljemalt 7 tööpäeva jooksul. Hinnad, tekstid ja toodete saadavuse info võivad muutuda ette teatamata.